спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6202.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 58,4 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 5,7 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA620210
|
|
VAUXHALL 90223919
|
|
VAUXHALL 90271134
|
|
AP 10349
|
|
AP 24598
|
|
ATE 24012401111
|
|
ATE 24032401111
|
|
ATE 424111
|
|
ATE 524111
|
|
BENDIX 338798
|
|
BENDIX 561406B
|
|
BOSCH 0986478265
|
|
BRADI 1340924
|
|
BREMBO 09494710
|
|
BREMBO 09494720
|
|
DELPHI BG2384
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
DELPHI BG384
|
|
FAG BS3543
|
|
FERODO DDF188
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
JURID 561406J
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
LPR O1091V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
METELLI 230194
|
|
MGA D994
|
|
PAGID 52414
|
|
QUINTON HAZELL BDC3543
|
|
REMSA 620210
|
|
ROADHOUSE 620210
|
|
TEXTAR 98200038101
|
|
TRW DF1614
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRW DF1614BP
|
|
VALEO 186191
|
|
ZIMMERMANN 430145900
|
|
ZIMMERMANN 4301459
|
|
OPEL 569039
|
|
VW 230194
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 125 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 150 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 140 коня | бензин |
