спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6204.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,2 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| височина | 46,3 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 4,95 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA620410
|
|
A.P. 24157E
|
|
AP 24157
|
|
ATE 24012001261
|
|
ATE 24032001261
|
|
ATE 420126
|
|
ATE 520126
|
|
BENDIX 338654
|
|
BENDIX 561334B
|
|
BOSCH 0986478270
|
|
BRADI 1401124
|
|
BREMBO 09314910
|
|
BREMBO 09314914
|
|
DELPHI BG2283
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
DELPHI BG2483
|
|
DELPHI BG283
|
|
FAG BS3452
|
|
FERODO DDF159
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
JURID 561334J
|
|
LPR R1181V
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
METELLI 230108
|
|
MGA D908
|
|
PAGID 52821
|
|
QUINTON HAZELL BDC3452
|
|
REMSA 620410
|
|
ROADHOUSE 620410
|
|
TEXTAR 98200036401
|
|
TRW DF1017
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TRW DF1017BP
|
|
VALEO 186015
|
|
VALEO 186214
|
|
ZIMMERMANN 470240000
|
|
ZIMMERMANN 4702400
|
|
RENAULT 7700715081
|
|
RENAULT 7700715412
|
|
RENAULT 7700753321
|
|
RENAULT 7701201283
|
|
RENAULT 7701204283
|
|
RENAULT 7701204284
|
|
VW 230108
|
| Renault 18 (134_) | 109 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 101 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 63 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 86 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 135 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 132 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 109 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 103 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 90 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 124 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 103 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 69 коня | дизел |
| Renault ESPACE I (J11_) | 101 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 125 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 88 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 140 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 103 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 71 коня | бензин |
