| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | FAG |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| страна на монтаж | отзад |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | FTE |
| за номер артикул | 4299 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | FTE |
| за номер артикул | 4374 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,64 mm |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | FAG/FTE |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,113 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ограничение за производител | FTE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| вътрешен диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,113 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | ATE |
| материал | леярски чугун |
| тегло | 0,28 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,28 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | FTE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,19 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | FTE |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |