| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| за номер артикул | A 12 043 |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| отвор | 17,46 mm |
| за номер артикул | 4912 |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,87 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| за номер артикул | 4999 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 15,87 mm |
| спирачна система | FTE |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 15,9 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 17,46 mm |
| спирачна система | FTE |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| за номер артикул | 4371 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 15,87 mm |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| за номер артикул | 4326 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 17,46 mm |
| ограничение за производител | FTE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 15,9 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| диаметър | 17,46 mm |