| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | FAG |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,9 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| спирачна система | FAG/FTE |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |