| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| диаметър | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| страна на монтаж | задна ос |
| дистанция | 21 мм |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10X1 |
| материал | чугун |
| спирачна система | FAG/FTE |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| спирачна система | ATE/FTE |
| за номер артикул | 4290 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10X1 |
| материал | алуминий |
| спирачна система | FTE |
| за номер артикул | 4299 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| материал | чугун |
| спирачна система | FTE |
| за номер артикул | 4374 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,24 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4372 |
| спирачна система | ATE/FTE |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,28 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | FTE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,19 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | FTE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,17 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |