| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,32 kg |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4960 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 19 mm |