| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| материал | стоманена отливка |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,392 kg |
| необходими бройки | 2 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4691 |
| разстояние между дупките за закрепване | 32 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,22 mm |
| материал | стоманена отливка |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,392 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| диаметър на цилиндъра | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 22,2 mm |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| тегло | 0,48 kg |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 22,2 mm |