| тегло | 0,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 17,46 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4060 |
| разстояние между дупките за закрепване | 13 |
| отвор | 17,46 mm |
| тегло | 0,352 kg |
| диаметър | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| тегло | 0,32 kg |
| материал | чугун |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |