| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 28,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| спирачна система | Bendix |
| за номер артикул | 4804 |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4809 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| за номер артикул | 4814 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 |
| отвор | 28,57 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 28,6 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 16 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 28,6 mm |
| диаметър | 16 mm |
| спирачна система | не е за автомобили със спирачки с минерално масло |