| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,22 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| спирачна система | BENDIX/BOSCH |
| номер на артикул в чифта | 720 983 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,633 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4582 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | 4583 |
| спирачна система | Bosch |
| за номер артикул | 5209 |
| отвор | 20,6 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 20,6 mm |
| разстояние между дупките | 36 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | BENDIX |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| диаметър | 20,6 mm |
| разстояние между дупките | 36 mm |
| материал | чугун |
| версия | Impianto Bendix |
| версия | 04/1991-> |
| тегло | 406 g |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 20,6 mm |
| мярка на резбата | 1xM12x1 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| тегло | 0,42 kg |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| тегло | 0,42 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Bendix |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Bendix |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |