| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| за номер артикул | 4508 |
| материал | чугун |
| отвор | 22 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 22 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 22 mm |
| мярка на резбата | 1xM10x1 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| тегло | 0,42 kg |
| отвор | 22 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър | 22,22 mm |
| тегло | 0,45 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Bendix |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22 mm |