| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4824 |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 20,6 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,639 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,189 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| за номер артикул | 4828 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4827 |
| спирачна система | Bosch |
| разстояние между дупките за закрепване | 13 |
| отвор | 20,64 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| тегло | 0,24 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| за номер артикул | 4829 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,46 kg |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,46 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 13 |
| тегло | 0,2 kg |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,442 kg |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,442 kg |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| наличен MAPPкод |