| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 25,4 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| спирачна система | TRW |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| за номер артикул | 4455 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 27 mm |
| материал | чугун |
| диаметър на цилиндровото буталото | 27 mm |
| отвор | 25,4 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| отвор | 22,22 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4683 |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | 4462 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 25,4 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 25,4 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 25,4 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| отвор | 25,4 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 25,4 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,56 kg |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4469 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| отвор | 27 mm |
| отвор | 26,99 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 26,99 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 27 mm |
| отвор | 22,22 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 25,4 mm |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
| отвор | 26,99 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 27 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,52 kg |
| диаметър | 27 mm |