| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 28,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 9 x 1,25 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4800 |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 28,6 mm |