| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,43 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| за номер артикул | 4482 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,43 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| тегло | 0,5 kg |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 293 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | Bendix |
| отвор | 19,05 mm |
| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |