| диаметър | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,2 mm |
| спирачна система | TRW |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4891 |
| материал | алуминий |
| отвор | 22 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,2 mm |
| спирачна система | TRW |
| материал | алуминий |
| диаметър | 22 mm |