| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | AP |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lockheed |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | AP |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |
| кръг на дупките | 30 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| тегло | 0,198 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| тегло | 0,2 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| материал | алуминий |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 4894 |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |