| отвор | 22 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4816 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,7 |
| отвор | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| материал | чугун |
| отвор | 22 mm |
| за номер артикул | 4822 |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър | 22 mm |