| разстояние между дупките за закрепване | 16,5 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | Bosch |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 B79 |
| за номер артикул | 5182 |
| спирачна система | Bosch |
| разстояние между дупките за закрепване | 16,5 |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| диаметър | 22,2 mm |