| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Ate |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,049 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4248 |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| диаметър | 17,46 mm |
| спирачна система | Lucas |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |
| материал | стомана |
| диаметър | 19 mm |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 17,5 mm |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| за номер артикул | 4171 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 17,46 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 12 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 17,5 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| материал | стомана |
| диаметър | 19 mm |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,36 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 12 |
| за номер артикул | 4556 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Lucas |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 19,05 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 17,5 mm |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| диаметър | 17,46 mm |