| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| височина | 39 mm |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| за номер артикул | 4977 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4918 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| височина | 39 mm |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| материал | леярски чугун |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| тегло | 0,5 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |