| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| височина | 39 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4918 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| височина | 39 mm |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| отвор | 17,8 mm |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| спирачна система | LUCAS / TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,1 mm |