| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 15,9 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,22 kg |
| спирачна система | TRW |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 15,9 |
| за номер артикул | 5169 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,22 kg |
| диаметър | 19 mm |