| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,22 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,61 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| отвор | 22,22 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4976 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| разстояние между дупките за закрепване | 32 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4258 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,51 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,61 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | LUCAS / TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,1 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 22,22 mm |