| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,61 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,51 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,61 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | LUCAS / TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,1 mm |
| отвор | 20,64 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| за номер артикул | 4768 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | AP |
| материал | алуминий |