| диаметър | 25,4 mm |
| отвор | 22,2 mm |
| за номер артикул | 5530 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 5529 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| диаметър | 22,2 mm |
| диаметър | 22,2 mm |