| диаметър | 19,1 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | не е за ABS |
| номер на артикул в чифта | J3230508 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 5171 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 22,2 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 32,7 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 5172 |
| разстояние между дупките за закрепване | 32,7 |