| диаметър | 20,6 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4036 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 4037 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| диаметър | 19,1 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | не е за ABS |
| номер на артикул в чифта | J3240515 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,7 |
| материал | алуминий |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 5107 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,7 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 5108 |