| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,430 kg |
| необходими бройки | 1 |