| за номер артикул | 4763 |
| разстояние между дупките за закрепване | 32 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 15,87 mm |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,88 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 32 |
| отвор | 15,87 mm |
| за номер артикул | 5185 |
| материал | алуминий |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| диаметър | 15,87 mm |