| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 32 |
| за номер артикул | 5549 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,1 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| тегло | 0,217 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 3/4 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 19 mm |
| монтажен диаметър | 30 mm |