| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | AP Lockheed |
| за номер артикул | 4473 |
| спирачна система | Bendix/Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| спирачна система | BENDIX |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| тегло | 0,202 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 274 |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | Bendix/Bosch |
| ограничение за производител | BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4098 |
| спирачна система | Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 14 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачен цилиндър, без интегриран регул. на спир. усилие |
| спирачна система | BOSCH |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 14 |
| тегло | 0,2 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 361 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| наличен MAPPкод |