| мярка на резбата | 10 x 1,25 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| материал | чугун |
| отвор | 17,46 mm |
| за номер артикул | 4321 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 17,4 mm |
| монтажен диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 17,4 mm |
| монтажен диаметър | 30 mm |
| диаметър | 19,1 mm |