| диаметър | 19,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 5532 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,311 kg |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър | 19 mm |
| тегло | 0,28 kg |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| материал | чугун |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър | 3/4 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,350 kg |
| необходими бройки | 2 |