| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 17,46 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4325 |
| отвор | 17,46 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 17,46 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| диаметър | 17,46 mm |