| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4114 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| отвор | 20,64 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| за номер артикул | 4103 |
| мярка на резбата | 10 x 1,25 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1,25 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4104 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 4107 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4108 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| диаметър | 19,1 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 20,6 mm |
| монтажен диаметър | 30,2 mm |