| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 28,6 mm |
| диаметър | 28,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4184 |
| отвор | 19,05 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4183 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| диаметър | 19 mm |
| комплект гуми | за единични гуми |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| диаметър | 19 mm |
| комплект гуми | за единични гуми |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 17,5 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 17,5 mm |
| монтажен диаметър | 30 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 19,1 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 19,1 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |