| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 28,6 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 19 mm |
| комплект гуми | за единични гуми |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| диаметър | 19 mm |
| комплект гуми | за единични гуми |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 11/16 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 17,5 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 17,5 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 17,5 mm |
| монтажен диаметър | 30 mm |
| тегло | 0,388 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,382 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 17,5 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 19,1 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |
| диаметър | 19,1 mm |
| комплект гуми | за двойни гуми |