| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | TOKICO |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Nabco |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Tokico |
| разстояние между дупките за закрепване | 34 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4389 |
| спирачна система | NABCO/TOKICO |
| диаметър | 22,2 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | TOKICO |
| тегло | 0,318 kg |
| необходими бройки | 1 |
| спирачна система | Nabco |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |