| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,1 mm |
| спирачна система | Lockheed |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 19 mm |
| монтажен диаметър | 29,9 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| за номер артикул | 4720 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 3/4 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 19 mm |
| монтажен диаметър | 29,9 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| тегло | 0,198 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| тегло | 0,2 kg |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,17 kg |
| материал | алуминий |
| диаметър на цилиндъра | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | AP |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 19,05 mm |