| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 12 |
| за номер артикул | 5142 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 20,64 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |