| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 12 |
| за номер артикул | 4556 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | ATE |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,45 kg |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 12 |
| за номер артикул | 5142 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 20,64 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |