| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 4909 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,33 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| тегло | 0,4 kg |