| диаметър | 23,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,87 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4203 |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4908 |
| диаметър | 15,87 mm |