| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 4241 |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |