| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| номер на артикул в чифта | 60 91 2389 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4580 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 4581 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | LUCAS |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 20,64 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| за номер артикул | 4584 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| материал | чугун |
| номер на артикул в чифта | BWF126 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,638 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4582 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | 4583 |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4585 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| отвор | 20,64 mm |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| тегло | 0,46 kg |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| тегло | 0,44 kg |
| номер на артикул в чифта | 60 91 2390 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 60 91 0241 |
| външен диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,39 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 20,6 mm |
| разстояние между дупките | 36 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | BENDIX |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| диаметър | 20,6 mm |
| разстояние между дупките | 36 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,451 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,451 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 20,64 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| версия | Impianto Bendix |
| версия | 04/1991-> |
| тегло | 406 g |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 20,6 mm |
| мярка на резбата | 1xM12x1 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| спирачна система | BENDIX |
| тегло | 0,406 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| по избор |
| спирачна система | BENDIX |
| тегло | 0,406 kg |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| диаметър на цилиндъра | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M12x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| диаметър на цилиндъра | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| тегло | 0,42 kg |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M12x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 36 |
| тегло | 0,42 kg |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 20,6 mm |
| материал | чугун |
| номер на артикул в чифта | BWF125 |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| отвор | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| спирачна система | BENDIX |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| номер на артикул в чифта | 12389 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 20,64 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | A 12 263 |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | A 12 264 |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,42 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| номер на артикул в чифта | 12390 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| номер на артикул в чифта | 10241 |
| външен диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,39 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Bendix |
| наличен MAPPкод |
| номер на артикул в чифта | 10240 |
| външен диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,39 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 20,64 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | Bendix |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |