| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,7 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4519 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| спирачна система | Bendix |
| за номер артикул | 4512 |
| отвор | 22 mm |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | чугун |