| отвор | 20,64 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| за номер артикул | 4503 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 25 |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4532 |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 25 |
| спирачна система | Bendix |
| за номер артикул | 4533 |
| материал | чугун |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 0,32 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| диаметър | 23,8 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 23,8 mm |