| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дистанция | 32 мм |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10X1 |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,75 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 5305 |
| материал | алуминий |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4036 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 4037 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,75 |
| материал | алуминий |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 5306 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,75 |
| диаметър на цилиндъра | 19 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| диаметър на цилиндъра | 19 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,75 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,44 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,44 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | TRW |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,48 kg |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,24 kg |
| диаметър | 19,05 mm |